7 lipca 2013

ZapowiedziDawno tu nie zaglądałam, tym czasem w moim życiu dokonało się trochę zmian. Przede wszystkim opuściłam Kraków i postanowiłam wrócić w rodzinne strony. Nie pracuję już w korporacji, nie obgryzam już paznokci ze stresu :)
Jednak najważniejsza zmiana to ta, dotycząca moich odwiecznych poszukiwań wydawcy. Gdzieś w połowie maja postanowiłam się poddać i wydać Kresa w trybie self publishingu. Byłam już na etapie organizowania redakcji, korekty i składu, kiedy nagle odezwał się wydawca, chętny opublikować "Inspektora Kresa i zaginioną"! I tak oto moja debiutancka powieść ukaże się jesienią w druku :) Cieszę się bardzo, tym bardziej, że na początku maja, nie wiedząc jeszcze o istnieniu wydawcy, zaczęłam pisać drugą część przygód mojego inspektora. Teraz mam oczywiście tym większą motywację, kiedy wiem, że będzie papier!
Ale na to muszę poczekać jeszcze parę miesięcy. Tym czasem mam na składzie coś, co nie jest przeznaczone do publikacji, ale mimo to chciałabym udostępnić to szerszej publiczności. Jest to powieść obyczajowa, częściowo oparta na faktach. Świadomie podjęłam decyzję o nie wydawaniu tej książki, będzie miała ona swoje miejsce tylko tu - na blogu. Od razu też powiem, że nie przeszła przez redakcję ani korektę, okładkę też zrobiłam sama. Dlaczego chcę więc publikować ją na blogu? Może zrozumiecie, jeśli będziecie mieli ochotę poczytać. Powieść będzie się ukazywać w odcinkach w każdy poniedziałek i piątek. Zapraszam do lektury.

1 komentarz:

  1. Bardzo się cieszę. Masz we mnie czytelniczkę. Już nie mogę się doczekać poniedziałkowej publikacji :)
    Trzymam kciuki!

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się z każdego pozostawionego komentarza!