9 kwietnia 2014

Trailer "Dziewczynki z balonikami" już na You Tube

Bezkompromisowa. Szczera. Bolesna. Brutalna. Bez szminki. Mówi głośno o tym, co wciąż jest uznawane za temat tabu, za coś, czego trzeba się wstydzić. Bo przecież normalni ludzie nie trafiają do psychiatryka. Normalni ludzie nie biorą psychotropów. Normalni ludzie nie myślą, żeby wystrzelać wszystkich kałachem w kosmos. Normalni ludzie...

Tylko co to znaczy "normalni"? Gdzie jest granica między "mam doła"/"mam deprechę"/"mam schizę" a prawdziwym problemem psychicznym? I kto może decydować, czy mamy wszystkie klepki, czy nie?

"Dziewczynka z balonikami" to historia Marleny, młodej dziewczyny, która uwierzyła, że trzeba iść JEDYNĄ możliwą drogą: tą, którą WSZYSCY idą. Bo WSZYSCY nie mogą nie mieć racji. Dokąd zaprowadzi ją ten wybór i dlaczego nigdzie?

Nie zagwarantuję, że ta książka Ci się spodoba. To nie jest pozycja, która ma się podobać. To nie jest też książka, która ma szokować. To jest historia, która sprawi, że zaczniesz się zastanawiać, co w naszej rzeczywistości jest jeszcze normalne. 

                         

5 komentarzy:

 1. Trailer kiepski, książka świetna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widać, opinie odnośnie trailera są podzielone, ale najważniejsze, że książka się podoba. Pozdrawiam :)

   Usuń
  2. Konkretniej chodziło mi o to, że jest taki powolny, a że trwa aż dwie minuty to w międzyczasie robi się nudno. Zupełnie nie oddaje dynamiki książki.

   Usuń

Cieszę się z każdego pozostawionego komentarza!