Brudnopis

2015

15 rzeczy, których nauczyła mnie depresja
Jutro jest nowy dzień. Cokolwiek dzieje się dziś, jednego można być pewnym: jutro wstanie nowy dzień. Świat się nie zawali, ani nie zatrzyma. Czas będzie płynął dalej. W świecie będą się dokonywać zmiany, bez względu na to, czy tego chcę, czy nie. Te zmiany mogą też dotknąć mnie - i odwrócić kartę.
Sumienie naiwniaka
Siłą rzeczy, jest dziś w mediach głośno o WOŚP. Portale informacyjne na bieżąco aktualizują zebraną sumę, publikują wywiady z Owsiakiem, który w ostatnich latach spotkał się z ostrą krytyką.
Literackie zestawienia 2014 i plebiscyt na autorkę roku
Redaktorzy, recenzenci, blogerzy i czytelnicy publikują w ostatnich tygodniach, jak zawsze w tym okresie, zestawienia swoich najlepszych lektur poprzedniego roku. Strasznie się cieszę, bo "Dziewczynka z balonikami" znalazła się u wielu w pierwszej dziesiątce!
Dziwak dziwakowi dziwakiem
Kalendarz świąt nietypowych kolejny raz mnie zaskoczył i - zainspirował. Dziś jest Dzień Dziwaka! Świetnie się składa, bo jest początek roku i nasze postanowienia noworoczne są jeszcze cieplutkie jak świeże bułeczki! Mam propozycję: dołączmy do naszych postanowień na 2015 rok, by być dziwakiem! A kto to taki? Ten pan z parteru, co segreguje gazetki na skrzynce? Ta pani z bloku obok, co dokarmia koty? 
Przyjaźń nie tylko w biedzie
Ludzie przychodzą i odchodzą, mijają nas niepostrzeżenie, czasami zostawiając po sobie wątły ślad, czasem ich nie dostrzegamy, lub oni nie widzą nas. Po latach doświadczeń z różnymi znajomościami myślę dziś, że budowanie przyjaźni to jedno z największych wyzwań w życiu. Mówi się, że przyjaciół poznaje się w biedzie. Jednak sukces też może okazać się ciężką próbą.


2014
Daj pan lajka, czyli o niełatwym prowadzeniu fanpejdża
Kilka miesięcy temu opublikowałam prowokacyjny wpis o powolnym umieraniu Facebooka. Dziś powrócę do tematu tego portalu i opowiem Wam o mojej przygodzie ze stroną autorską. 
Bohater to nie autor, autor to nie bohater
Od kilku dni obserwuję dyskusję, jaka toczy się na popularnej stronie na Facebooku. Dyskusja to właściwie za mało powiedziane, zdecydowanie bliżej jej do kłótni, jeśli nie awantury, wspieranej gromkimi okrzykami fanów strony, którzy... nie bardzo wiedzą, o co chodzi, ale nie przeszkadza im to wyrazić swojego zdania w w komentarzach: „Brawo!”, „Popieram”, „Tak trzymać!”. No i zrobiła się farsa. O co poszło? O recenzję książki, zamieszczonej na tejże stronie.

Pozostałe
Dobroczynność - ile z niej zostało?
O dzienniku, którego nie było
Co z tą urodą?
Zapowiedzi
Przed premierą
Wielki event we Wrocławiu - wielka klapa i chamstwo
Jestem blogiem i się tego nie wstydzę
Plan spotkań w maju 2014
Trailer "Dziewczynki z balonikami" już na You Tube
Premiera "Dziewczynki z balonikami"
Targi Książki w Krakowie 2013
Premiera "Inspektora Kresa i zaginionej"Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się z każdego pozostawionego komentarza!